شرایط و ضوابط

کلیه اطلاعات مشتریان و اعضاء که از طریق سایت در اختیار فروشگاه اینترنتی خانه 21 قرار می گیرد بصورت کاملاً محرمانه نگهداری شده و فروشگاه اینترنتی خانه 21 تمام سعی خود برای محافظت از آن را انجام خواهد نمود. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت. فروشگاه اینترنتی خانه 21 از این اطلاعات تنها برای تعامل بیشتر و سرویس دهی بهتر به مشتریان خود استفاده خواهد نمود.

کاربران و مشتریان جهت ثبت سفارش و تکمیل فرآیند خرید می بایست در سایت خانه 21 با وارد شدن به بخش ایجاد حساب کاربری ثبت نام نموده و سپس نسبت به ادامه خرید بپردازند. با ثبت نام در سایت علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانید از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر خرید اینترنتی مشتریان می توانند از طریق تماس تلفنی و مکاتبات ایمیلی نیز نسبت به فرآیند خرید اقدام نمایند.

نحوه تسویه حساب مشتریان از طریق درگاه های بانک ملت، پارسیان و صادرات در سایت صورت می پذیرد همچنین می توانند با هماهنگی با واحد فروش فروشگاه اینترنتی خانه 21 از طریق پرداخت در محل نیز نسبت به تسویه حساب اقدام فرمایند.

مشتریان هنگام دریافت کالا از پیک فروشگاه و یا از پست می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا را امضاء نماید زیرا در غیر اینصورت امضاء دریافت کالا به منزله دریافت صحیح و سالم کالا بوده و پس از آن هیچگونه ادعایی از جانب مشتری توسط فروشگاه قابل قبول نیست. بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی باشد، مشتری ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع نمایند.

سفارشات تا ساعت 15 هر روز تا حداقل 1 روز کاری و حداکثر 4 روز کاری ارسال می گردد.

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند داشت که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لوازم آرایشی بهداشتی ( عطر و ادکلن و کرم و ...) و لوازم دیجیتال ( موبایل ، کامپیوتر و دوربین و ...) چنانچه از بسته بندی اورجینال خود خارج شود امکان مرجوعی آن وجود ندارد. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید راحت تر میتوانند با شماره تلفن 88035558 تماس حاصل فرمایند.

 

  • 1
  • 2

اطلاعات

نحوه تماس با خانه 21

  • ونک-ملاصدرا-شیراز شمالی-کوی صائب تبریزی-پلاک33-واحد 2
  • تهران
  • ایران
  • 021-88035558 (0098)
  • info@khane21.com
از محصولات تخفیف دار ما مطلع شوید (عضویت در خبرنامه)